Vodafone TV

Vodafone TV

Vodafone TV nedir?

Her aile ferdine hitap edecek spor kanalları, filmler, diziler, çizgi filmler dahil binlerce içeriğikleri bulunmaktadır. Vodafone TV'de TV'yi Durdur / Geri Al özelliği ile tüm TV kanallarında yayını durdurup, 24 saate kadar geri alabilir, sevdiğiniz programları kaçırmadan izleme imkanınız bulunur. Üstelik Vodafone TV Full Paket'e sahip olan aboneler içerikleri internetinden gitmeden izleyebilir.

Vodafone TV abonelik paketleri nelerdir?

RED Paketi: Tüm Aileye Uygun Binlerce İçerik ile birlikte Red Tarifelerine Gelene Ücretsiz,
Eğlence Paketi: 90'dan Fazla TV Kanalı ile birlikte Vodafone Faturalıya Gelene Ücretsiz,
Hoş Geldin Paketi: Tüm Aileye Uygun Binlerce İçerikleri ve 4 Ekrandan Erişim'i ile birlikte Evde İnternet Tarifelerine Gelene Ücretsiz,
Full Paket: Tüm Aileye Uygun Binlerce İçerikleri ve internetten düşmeden 4 Ekrandan Erişim ile birlikte ayda 9,90 TL,
Spor Paketi: Tüm Spor İçerikleri ve internetten düşmeden 4 Ekrandan Erişim ile birlikte ilk 6 ay 1,9 TL, sonraki aylarda 4,9 TL olarak ücretlendirilir.

Vodafone TV paketleri taahhütlü müdür?

Ücretli paketlerin tümü taahhütsüz olup aydan aya ücretlendirilir ve dilediğiniz zaman ceza ödemeden paketinizi iptalini sağlayabilirsiniz.

Vodafone TV'ye hangi cihazlardan erişim sağlanır?

Bilgisayar, tablet, mobil cihazlar veya Smart TV ile Vodafone TV'ye erişebilirsiniz. iOS telefon ve tabletler için Apple Store'da, Android telefon ve tabletler için Google Play'de "Vodafone TV" uygulamasını bulabilirsiniz. Full Paket abonesi olan üyeler Vodafone TV’yi Samsung (2017 ve üzeri model), LG (2018 ve üzeri model) ve Android işletim sistemli akıllı televizyonlarda uygulamayı indirerek veya tv.vodafone.com.tr web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Paket iptali nasıl sağlanır?

Full Paket için IPTAL TV FULL, Fırsat XL Paketi için İPTAL TVFIRSATXL, Fırsat Paketi için İPTAL TVFIRSAT yazarak 7000'e SMS göndererek iptalini sağlayabilirsiniz.

Vodafone TV'yi WiFi bağlantısı ile izlerken ücretlendirilir mi ya da internet kotasından düşer mi?

WiFi üzerinden Vodafone TV servisini kullanırken, internet servis sağlayıcınızın size sunduğu servisin koşulları kapsamında ek ücret ödemek durumunda kalabilir, ya da internet kotanızdan düşüş sağlanır. Detaylar için wifi bağlantınızı sağlayan servis sağlayıcınızdan destek alabilirsiniz.

Vodafone TV'ye birden fazla cihazdan erişim sağlanır mı?

Red, Eğlence, Fırsat XL ve Fırsat paketlerinde 1 kullanıcı ile Full Pakette ise aynı anda en fazla 3 farklı cihaz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.