TV+

Turkcell TV+

TV+ Nedir?

TV+ ile canlı tv kanallarının yanı sıra popüler filmler, en sevilen diziler, heyecanlıspor karşılaşmaları ve daha fazla içerik ile TV+'la keyifli vakit geçirebilirsiniz. TV+ internet üzerinden izleyebileceğiniz TV'dir. TV+'da paketler bulunmaktadır. Bu paketler; TV+ Aile, TV+ Ekstra, İşte TV+ Avantaj, İşte TV+ Ekstra paketleridir. Bunların yanı sıra TV+'da bir çok seçenekde bulunmaktadır.

Çoklu Ekran Seçeneği: TV+ ile cebinizden, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan kolaylıkla TV izleme imkanı.
Kişiye Özel TV Keyfi: TV+ ile hangi filmi, diziyi veya programı izlemek istiyorsanız yayın akışına bağlı kalmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
İzlediğin Zaman İzleme Konforü: İster koca bir dizinin tüm sezonu ister ilk kez yayınlanan bir filmi kaçırmak istemediğiniz TV+ ile kayıt edebilir, istediğiniz cihazdan izleme imkanı bulunmaktadır.

TV+ içeriğinde neler var?

Yüzlerce TV kanalı, en yeni filmler, diziler, sevdiğin belgesel, spor programları, çocuk programları ve çok daha fazlası TV+'da!

TV+ nasıl kullanılır?

TV+'da iki seçenek bulunmaktadır. Bunlar Evde TV+ ve Web, Cep, Tablette TV+ seçeneğidir.

TV+'dan kimler yararlanabilir?

TV+ uygulamasının desteklediği cihazlara sahip tüm kullanıcılar gsm operatörüne bakılmaksızın TV+'dan faydalanabilirler.

TV+ üyeliği nasıl satın alınır?

TV+'a tvplus.com.tr'deki "Abone Ol" sayfasında veya TV+ uygulaması içerisindeki "Abonelik" sekmesinde başvuru yapabilirsiniz. TV+'ı kullanabilmeniz için, seçmiş olduğunuz abonelik türüne bağlı olarak belirlenecek ücreti ödemeniz gerekmektedir. Turkcell Superonline abonesi olarak da TV Plus yayınlarını izleyebilirsiniz. Turkcell bayileri aracılıgıyla abonelik başvurusu yapabilirsiniz.

TV+ nasıl kullanılır?

TV+'ı, Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğiniz TV+ mobil uygulaması üzerinden veya tvplus.com.tr alan adlı web sitesi üzerinden kullanım imkanınız bulunmaktadır.

Mobil ve Tablet Uygulamaları Üzerinden TV+’ı Kullanmak için; Cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ile Google Play Store veya Apple Store üzerinden TV+ uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Websitesi Üzerinden TV+’ı Kullanmak için; İnternet tarayıcınızın adres bölümüne tvplus.com.tr'ye giriş yapabilirsiniz. Açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan "Giriş Yap" sekmesinden giriş yaparak kullanıma başlayabilirsiniz.

TV+ nasıl iptal edilir?

TV+ 3 farklı şekilde iptali sağlanır. Bunlar;

1) Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İle Alınan Paketlerin İptalleri için: İPTAL aldığınız paketin ismini yazarak 2200'a kısa mesaj göndererek kolaylıklaiptal sağlayabilirsiniz.

2) Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İle Alınan Paketlerin İptalleri için: Apple Store & Google Play üzerinden uygulama içi satın alma seçeneği ile alınan paketlerin, satın alım cihazlarına uygun “Apple Store veya Google Play Store” hesapları üzerinden iptalleri sağlanabilir.

3) tvplus.com.tr üzerinden Kredi Kartı Ödeme Seçeneği ile Alınan Paketlerin İptalleri için : tvplus.com.tr üzerinden kredi kartı ile satın alma seçeneği ile alınan paketleri tvplus.com.tr'deki hesapları üzerinden iptalleri sağlanabilir.