TOD

TOD

TOD Nedir?

TOD filmden diziye, çizgi filmden spora izlemek istediğiniz içeriklerin yer aldığı dijital TV platformudur. TOD'da taahhüt olmadan, kurulum gerekmeden dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman izleme imkanı bulunur.

TOD'a nasıl abone olabilirim?

TOD'te satın alacağınız paketi seçip bilgilerinizi girerek abone olabilirsiniz. Satın alacağınız paket içeriğine göre tüm içerikleri web’den, cepten, tabletten veya Smart TV üzerinden izleyebilirsiniz. TOD paketlerine sahip olmak için tıklayınız.

Paket yenileme işlemi nasıl yapılır?

Siz seçmediğiniz sürece satın almış olduğunuz aylık paketler otomatik olarak yenilenmektedir. Paketinizin otomatik olarak yenilenmesini istemiyorsanız eğer "Profilim" sekmesindeki "Paketlerim" alanından yenilenme seçeneklerine erişebilirsiniz ya da Chat kanalımızdan destek alabilirsiniz.

Abonelik iptali nasıl yapılır?

TOD aylık paketinizin yenileme iptali için "Profilim" sekmesinden "Paketlerim" alanına tıklayarak iptal edebilir ya da Chat kanalımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Haftalık, sezonluk ya da yıllık TOD ürünlerini satın aldıktan sonra iptal etme imkanınız bulunmamaktadır.

E-Posta adresimi nasıl değiştiririm?

"Profilim" sekmesindeki "Üyelik Bilgileri" alanından veya Chat kanalında destek alarak e-posta adresinizin değişikliğinizi sağlayabilirsiniz.

Şifremi unuttum nasıl değiştiririm?

Giriş alanında "Şifremi Unuttum" alanından, kayıtlı telefonunuza veya e-posta adresinize gelecek onay kodu ile şifrenizi kolayca belirleyebilirsiniz.

TOD paketlerinde neler var?

Süper Lig Paketleri: Süper Lig’in Tüm Maçları, TFF 1.Lig Maçları, beIN SPORTS Kanalları, Canlı Ulusal Kanallar, Aylık, Yıllık Paket Seçenekleri bulunmaktadır.

Spor Extra+ Paketleri: UEFA Şampiyonlar Ligi Maçları, UEFA Avrupa Ligi Maçları, Ligue 1, Euroleague, Serie A, beIN SPORTS, Eurosport Kanalları, Canlı Ulusal Kanallar yer almaktadır.

Eğlence Paketleri: Ödüllü HD Filmler, Yerli ve Yabancı Popüler Diziler, Canlı TV Kanalları, Belgesel, Yaşam, Çocuk İçerikleri, Altyazı ve Dublajlı İçerikleri bulunmaktadır.

Paketler hakkında detaylı bilgi almak ve hemen sahip olmak için tıklayınız.

TOD kupon kodu nedir?

Kupon kodları tek kullanımlık olup, hiçbir şekilde otomatik ödeme talimatı verilmez. Kupon kodları nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez. Kupon kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetleri'nden yardım alınabilir.

TOD kupon kodu nasıl aktif edilir?

Satın alma işlemi sonrasında vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen kupon kodu aktif etme rehberindeki adımları uygulayarak paketinizi izlemeye başlayabilirsiniz. Kupon kodu aktive edildiği anda ilgili paket anında izlenebilir.

TOD hesap kapatma hakkı nedir ve nasıl kullanılır?

Aboneliğinizde devam eden aktif bir ürüne sahip değilseniz üyelik hesabınızın aktif olmasını istemiyorsanız, hesap kapama opsiyonunundan faydalanabilirsiniz.

[email protected] adresine hesap kapatma hakkınızı kullanmak istediğinize dair bir e-mail iletmeniz gerekmektedir. Bu talebinizi iletirken TOD üyelik numaranız, sistemde kayıtlı olan cep telefonu numarınız ve sisteme giriş yaparken kullandığınız e-mail adresiniz ile birlikte üyelik ad-soyad yazarak bu hakkınızı kullanmak istediğinizi belirten kısa bir yazı yazmanız yeterlidir. Talebiniz değerlendirildiğinde sonuç hakkında size SMS yolu ile bilgi verilir.

TOD paketlerini satın alırken taksitli ödeme yapabilir miyim?

Taksit seçeneği bulunan paketlerde kart bilgilerinizi girdiğiniz zaman ekranda taksit seçeneği bulunan kartları görüntüleyeyebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdiğinizde taksite uygun bir kart ise tek çekim seçeneğinin altında taksit seçenekleri listelenecektir. Taksit sayısını seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TOD'da fatura kesim tarihi ne zamandır?

Satın almış olduğunuz aylık ya da sezonluk paket satın almalarınıza ait faturanız, satın almayı yaptığınız tarihden itibari ile bir sonraki ayın 3'ünde kesilir ve ayın 7'sinden itibaren "Hesabım" menüsü altında"Faturalarım" kısmından görüntüleyebilirsiniz.