Tivibu


Tivibu Nedir?

Tivubu Türk Telekom tarafından hizmetinize sunulan dijital TV platformudur. En yeni filmlerden, en yeni teknolojilere dolu dolu TV Tivibu'da!

Tivubu'ya nasıl abone olunur?

Tivibu'ya Türk Telekom ofislerinden, TTNET bayilerinden, 444 5 375 TTNET Müşteri Hizmetlerinden veya uyelik.tivibu.com.tr/ev üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Tivubu'da hangi paketler yer almaktadır?

Tivibu Aile Paketi, Tivibu Spor Paketi, Tivibu Sinema Paketi ve Süper Paket'ler bulunmaktadır. Paket detaylarına www.tivibu.com.tr ana sayfa paketler bölümünden erişim sağlayabilirsiniz.

Tivubu'da hangi kanalları HD yayın izleyebilirim?

Tivibu’da yer alan HD kanallar; Tivibu Ev, UYDU ve GO platformlarında farklılık gösterir. Kanal listelerine Giriş, Sinema veya Süper Pakete göre değişiklik gösterir.

Tivibu Spor Kanalları nelerdir?

Premiere League, NBA, MotoGP, Formula 1 dahil futboldan basketbola, tenisten golfe kadar dünya çapında organizasyonları Tivibu’da sporsever seyircileri ile buluşmaktadır.

Tivibu 4 Ekran Nedir?

Tüm platformlarda televizyon izleme keyfini sonuna kadar yaşatan Tivibu, kullanıcılarına TV, bilgisayar, tablet ve akıllı telefon üzerinden diledikleri içerikleri istedikleri zaman ve istedikleri ekranda izleme imkanı sunmaktadır.

Seç İzle&Tekrar İzle klasöründe ve Geri Alıp izlediğiniz programda bir içeriği izlemeye başladıktan sonra durdurabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz Tivibu platformundan kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

4 Ekrandan kimler yararlanabilir?

Sadece Tivibu Ev yazılımları Ericsson olan aboneler bir içeriği Tivibu Ev'lerinde izlemeye başlayıp MobilTV ve WebTV platformlarında izlemeye devam edebilirler.

Durdur-İzle özelliği nedir?

Tüm yerli ve yabancı TV kanallarının yayınlarını dilediğiniz zaman 7 güne kadar durdurabilir ve dilediğiniz zamanda kaldığınız yerden TV keyfine devam edebilirsiniz.

Geri Al-İzle özelliği nedir?

Tivibu'nun Geri Al-izle özelliği ile birlikte tüm yerli ve yabancı TV kanallarının yayın akışlarını hiç izleme yapmadan, istediğiniz zaman 7 güne kadar geri sarabilir tekrar izleyebilme imkanı sunar. Böylece 7 gün içerisinde TV’de yayınlanan hiçbir programı kaçırmadan seyredebilirsiniz.

Kaydet İzle özelliği nedir?

Tüm yerli ve yabancı TV kanallarındaki izlediğiniz programı tekrar izlemek için kaydedebilir ya da gelecek zamanlı programlar için kaydetme talimatı vererek kaydettiğiniz içerikleri 90 gün boyunca Tivibu hesabınızda saklayarak sonradan izleyebilirsiniz. Her bir abone için toplam 3.600 dakika kayıt hakkı bulunmaktadır.

Durdur-İzle, Geri Al-İzle ve Kaydet İzle özellikleri ücretli midir?

Bu hizmetler Tivibu'nun üyelerine tamamen ücretsiz sunulmaktadır.

Cihaz kullanım bedeli ve vergi ücretleri nelerdir?

Paket fiyatlarına aylık 3 TL cihaz kullanım bedeli ve vergiler dahil edilmiştir.

HD kanallar ücretli midir?

HD yayınlar için Tivibu Ev hizmetinize aylık 5 TL eklenir. Diğer platformlar için HD yayınlar ücretsiz olarak sunulmaktadır.