S Sport Plus

S Sport Plus

S Sport Plus Nedir?

S Sport Plus dünyanın en önemli spor organizasyonlarını ve liglerini hem canlı hem de seç izle içeriklerle yayınlayan, internet üzerinden hizmet veren bir uygulamadır. Aynı anda birden fazla canlı yayın arasından tercih etme ve bilgisayarınızdan aynı anda yayınlanan müsabakaları tek ekranda izleme fırsatı sunmaktadır.

S Sport Plus içeriğinde neler var?

S Sport Plus içeriğinde; EuroLeague, LaLiga, Serie A, Formula 1, NBA, NFL, UFC, MotoGP, FIBA ve çok daha fazlası yer almaktadır.

S Sport Plus'ta hangi tv kanalları görüntülenmektedir?

S Sport TV, S Sport 2, NBA TV, Edge TV, Kanal D, FB TV, TV 8, TV 8,5, FOX TV, NTV, CNN Türk, Haber Global, TV100, Beyaz TV, EkoTürk TV, Sports TV, History Channel, Power TV, Power Türk TV, Tay TV kanallarını S Sport Plus'ta izleyebilirsiniz.

S Sport Plus abonelik seçenekleri nelerdir?

Aylık ve Yıllık üyelik seçenekleri bulunmaktadır.

S Sport Plus'ı TV'den nasıl izlerim?

Aşağıda bulunan cihazlar ile S Sport Plus’ı geniş ekranda izleyebilirsiniz.

Android TV
Apple TV cihazı
Google Chromecast cihazı
LG WebOS 3.0 ve üzeri Smart TV’ler
Samsung Tizen 3.0 (2017 yılı ve üzeri üretim) Smart TV’ler
Vestel ve Regal (2018 yılı ve üzeri üretim) Smart TV’ler
Vestel Android Smart TV
Philips Android Smart TV
Sony Android Smart TV
Toshiba Android Smart TV
Xiaomi Mi Box ve Mi Stick cihazı
Ayrıca HDMI kablosuyla bilgisayarınızdan yayınları TV’ye aktarabilir ya da akıllı telefonunuzla TV’niz arasında ekran paylaşımı yapabilirsiniz.

S Sport Plus indir izle özelliği nedir ve nasıl kullanılır?

İndir İzle özelliği, ayrıca S Sport Plus'ta canlı yayınladığımız içerikleri canlı yayından hemen sonra wi-fi ağına bağlıyken akıllı telefon ya da tabletinize indirip, bu yayınların tekrarını, mobil cihazlarınızdan, mobil internet kotanız etkilenmeden izleyebilmenizi sağlar.

- İndirmek istediğiniz video içeriğine uygulama üzeründen giriş sağlayın. Video'nun hemen altında bulunan indirme ikonuna dokunun. Yükleme tamamlandıktan sonra uygulamanın alt kısmında yer alan ana menüde yer alan "İndirilenler" kısmında yayını açıp dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
- S Sport Plus uygulamasında Ayarlar menüsünde İndirme Ayarlarını (Wifi/Mobil Veri ve Video Kalitesini) belirlermeniz mümkündür.
- İndir İzle özelliğini S Sport Plus'a Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık ya da Yıllık üyeliği olan aboneler faydalanabilmektedir.
- İçerikleri sadece tek cihaza ve cihazınızın dahili hafızasına indirebilirsiniz.

S Sport Plus yakala izle özelliği nedir?

S Sport Plus üzerinden canlı yayınlanan müsabakaları kaçırsanız bile, S Sport Plus bu yayınların tamamını kaydedip, güncel arşive ekler. Kaçırdığınız canlı yayınları izlemenizi sağlayan bu özelliğe "Yakala İzle" denir.

S Sport Plus'tan kart bilgileri nasıl silinir?

S Sport Plus üyeliğinizi www.ssportplus.com adresinde başlatmanız halinde https://app.ssportplus.com/membership#package adresine giriş yaparak kart bilgilerinizi tamamen silebilirsiniz. Kart bilgilerinizi silebilmeniz için aktif üyeliğinizin olmaması gerekmektedir.

S Sport Plus aboneliği nasıl iptal edilir?

Web sitesinden üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki menüden "Üyelik Bilgileri" girerek üyelik iptal talebinde bulunabilirsiniz. Mobil cihazlarınızın uygulama mağazalarını kullanarak başlattığınız üyeliklerinizi ise uygulama mağazası hesabınız üzerinden iptal talebinde bulunabilirsiniz.

S Sport Plus destek hatları neler?

https://www.ssportplus.com/ ve https://www.ssportplus.com/destek adresleri üzerinden canlı destek özelliğini kullanabilirsinir. Diğer bir seçenek ise [email protected] adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.