Netflix

Netflix

Netflix Nedir?

Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman internete bağlı tüm cihazlarınızdan reklamsız olarak izleyebileceğiniz popüler dizi ve filmlerin yer aldığı bir internet tv platformudur. Netflix yapımlı popüler film ve diziler yer almaktadır.

Netflix içeriğinde neler vardır?

Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir arşivi sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Netflix'e hangi cihazlar dahildir?

Bilgisayarlarda netflix.com adresinden veya akıllı TV'ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını hizmetinize sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.

Netflix'e nasıl abone olunur?

Abonelik için https://www.netflix.com/tr/ sitesine gitmeniz gerekir. Anasayfada yer alan bölümde E-Posta adresinizi yazarak "İZLEMEYE BAŞLA" butonuna tıklayınız. ilk adımda "Netflix sizin için kişiselleştirilir. İstediğiniz zaman, istediğiniz cihazda Netflix'i izlemek için bir parola oluşturun." bildirimi ekrana gelir ve Devam Et butonu seçilir. Ardından e-posta adresinizi ve parolanızı oluşturun. Gelen ekranda "PLANLARI GÖRÜNTÜLE" butonuna tıklayarak işleminize devam edin. Gelen paketlerden birini seçerek Devam Et butonuna tıklayarak ödeme adımına geçiniz. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra aboneliğiniz gerçekleşmiştir. Netflix abonesi olduğunuzda sizden her ay kaydolduğunuz tarihte ücret tahsil edilir.

Netflix abonelik iptali nasıl yapılır?

Taahüt olmadığı için Netflix'i istediğiniz zaman iptalini sağlayabilirsiniz. Hesap sayfanızdaki "Üyeliği İptal Et" düğmesini seçerek iptal işlemi sağlayabilirsiniz.

Netflix güncel dizileri ve filmlerine nereden ulaşabilirim?

Netflix 2024 dizilerini ve filmlerini keşfetmek için tıklayınız.