GAIN

GAIN TV

GAIN Nedir?

İçerisinde kısa içeriklerin bulunduğu, kişiye özel tasarlanmış olup yenilikçi, eğitici, eğlendirici içeriklerden oluşan bir mobil uygulamadır.

GAIN'i hangi cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz?

GAIN’i cep telefonu veya tabletten izleyebilirsiniz. Sizin için uygun olan uygulamaya tıklayarak GAIN uygulamasını indirip hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

GAIN'i aynı anda birden fazla cihazdan izleme imkanı var mı?

GAIN kişileştirilmiş bir uygulama olduğu için sadece tek bir mobil cihazdan izleme imkanınız bulunabiliyor. Aynı anda birden fazla mobil cihazdan giriş yapamazsınız.

GAIN'i Türkiye dışında da izleme imkanı var mıdır?

Türkiye dışında da izleme imkanı olan platform tüm içerikleri izleme imkanı olmayabilir. Telif hakkı olan tüm içerikleri izleyebilirsiniz.

Video izleme performansının kötü olmasının sebebi nedir?

Video izleme performansı mobil cihazının internet hızıyla alakalıdır. GAIN her zaman en iyi video izleme imkanı sunar fakt buna rağmen video akışında sorun oluyorsa eğer kayıtlı olan e-posta adresi bilgisi ile birlikte [email protected] adresine mail atarak destek alabilirsiniz.

GAIN parolamı unuttum ne yapabilirim?

Parolanı sıfırlamak için GAIN uygulamasının giriş ekranındaki "Şifremi unuttum" linkine tıklayarak ilgili adımları takip edebilir veya "Profilim" ekranındaki şifre değiştirme adımlarını izleyerek parolanızı güncelleyebilirsiniz.

GAIN üyeliğinin nasıl iptal sağlanır?

GAIN uygulamasının içinde "Profilim" ekranına giderek üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm yasal bildirimlere GAIN mobil uygulamasındaki profil sekmesinden ulaşabilirsin. Ücretsiz üyeliğini iptal etmek istersen de profil bilgilerinde "Hesabımı Sil" seçeneğini tıklayarak üyeliğini sonlandırabilirsin.