FOXplay

Fox Play

FOXplay Nedir?

FOXplay, FOX kanalının tüm içeriklerini geçmişteki geniş arşivi ile birlikte reklamsız izleme seçeneği ile internet üzerinden bilgisayar, tablet, mobil cihazlar veya AppleTV'yle FOXplay'e erişebilirsiniz.

FOXplay içeriğinde neler var?

FOXplay içeriğinde FOX TV kanalında yayınlanan filmler, diziler ve programlar bulunmaktadır. Geçmişte yayınlanan tüm içeriklere ulaşma imkanınınız bulunmaktadır. Kaçırdığınız dizi bölümlerini, filmleri programları FOXplay aracılığı ile kolaylıkla seyredebilirsiniz.

FOXplay fiyatı nedir ve nasıl satın alınır?

FOXplay içerikleri ücretsiz olup, çıkan reklamlar ile seyir keyfiniz bozulmasın istiyorsanız "Reklamsız İzle" seçeneği ile aylık 4,99 TL'ye ttüm içerikleri reklamsız izleyebilirsiniz. Satın alma işlemini Reklamsız İzle butonuna tıklayarak kredi /banka kartı bilgilerini sisteme girerek satın alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra mobil izleme seçeneği bulunmaktadır. Mobil izleme seçeneği ücreti aylık 5,99 TL olarak ücretlendirilmişir. Yurt dışından gelen aboneliklerde aylık abonelik ücreti değişkenlik gösterebilir.

FOXplay'e hangi cihazlardan erişim sağlanır?

Bilgisayar, tablet, mobil cihazlar veya AppleTV'yle FOXplay'e erişebilirsiniz.

"İzlerken Al" özelliği nedir ve nasıl çalışır?

İzlerken Al özelliği sevdiğiniz dizileri izlerken dikkatiniz dağılmasın, eğlence bölünmesin diye beğendiğiniz ürünleri, diziyi izlerken player üzerinden satın alabilirsiniz.

FOXplay’deki ürünlerin satışı için hepsiburada.com’un e-ticaret altyapısı kullanılmaktadır.

Abonelik nasıl iptal edilir?

www.foxplay.com.tr sitesinden kayıtlı hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Hesabım" bölümünde ödeme bilgilerine gelerek aboneliğin iptalini sağlayabilirsiniz.

FOXplay müşteri hizmetleri bilgileri nelerdir?

FOXplay’e [email protected] ve [email protected] adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.