Filmbox


Filmbox Nedir?

Filmbox platformu 7 kanalıyla birlikte sınırsız film, dizi ve video içeriğine ulaşabileceğiniz bir online tv platformudur.

Filmbox içeriğinde neler var?

Filmbox içeriğinde Filmbox'a özel 7 kanalı yanı sıra ödüllü yapımlar, en seçkin filmler ve dizilerde bulunmaktadır. Filmbox kanalları; Filmbox HD, Docubox HD, Fightbox HD, FastnFun Box HD, 360 Tunebox, Filmbox ArtHouse, Gametoon kanallarıdır.

Filmbox nasıl kullanılır?

Filmbox paket satın alma işlemi yapıldıktan sonra e-posta adresinize gelen promosyon kodu  ile aktivasyonunuzu sağlayıp içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz. Satın alma sonrası size gönderilen promosyon kodunu; E-posta Adresinizden, Android ve Smart TV uygulamaları üzerinden aktif edebilirsiniz. Kod sadece bir kere aktif edilecek olup aktivasyon yapıldıktan sonra tekrar kullanılamaz.

Filmbox'a hangi cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz?

Filmbox'a bilgisayar, telefon, tablet ve Smart TV'lerinizden izleyebilirsiniz. Üstelik bu cihazların yanı sıra PS3 ve PS4 gibi oyun konsolları ve Apple TV/Android TV cihazları üzerinden Filmbox'a erişebilirsiniz.

Filmbox üyeliği nasıl iptal edilir?

Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra ekranınızın sağ üst köşesinde Kullanıcı adının altında açılan menüden "Hesabım" bölümüne giriş yaptıktan sonra "Üyelik İptal" butonuna basmanız durumunda üyeliğinizi iptalini sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra [email protected] adresine "İptal" başlıklı e-posta göndermeniz halinde size üyelik iptali hakkında yol gösterici bir e-posta iletilir. İptal edemediğiniz takdirde, üyeliğinizin iptali sizin adınıza Filmbox tarafından gerçekleştirilecektir. 444 05 02 numaralı telefonda da üyelik iptal işlemleriniz için alabilirsiniz.