D-Smart GO

D-Smart GO

D-Smart GO nedir?

D-Smart GO internet üzerinden TV izleyebileceğiniz dijital bir platformdur. D-Smart GO ile D-Smart içeriklerine erişim sağlayabilirsiniz.

D-Smart GO'da neler izleyebilirim?

D-Smart GO ile günlük yayın akışı olmadan da TV kanallarını seyretme imkanınız bulunuyor. En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleme imkanı. D-Smart GO paketi satın almak için tıklayınız.

D-Smart GO'yu hangi cihazlardan izleme imkanım vardır?

www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D-Smart GO uygulaması ve Samsung, LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

D-Smart GO'ya nasıl abone olabilirim?

D-Smart GO’ya web sitesinden ve mobil uygulamalardan abone olabilirsiniz. D-Smart GO'ya abone olmak için hemen tıklayınız.

D-Smart GO'ya abone olabileceğim paket seçenekleri nelerdir?

D-Smart GO’ya üye olabileceğiniz 3 farklı paket tipi vardır. Bunlar;

Hoş Geldin Paketi: Popüler TV kanallarını ve seç-izle TV programlarını seyredebilirsiniz.

Film Dizi Paketi: TV kanal ve seç-izle programlarına ek olarak D-Smart GO’ya özel film ve dizi TV kanallarını ve seç-izle programlarını seyredebilirsiniz.

Mega Paket: Film Dizi paketindeki kanal ve seç-izle programlarına ek olarak D-Smart GO’ya özel spor TV kanallarını ve seç-izle programlarını seyredebilirsiniz.

D-Smart GO'yu aynı anda kaç cihazdan izleme imkanı vardır?

D-Smart GO paketiniz kapsamında belirtilen eş zamanlı kullanım limitine uygun şekilde limitlendirilir.

GO Kart Kodu nedir?

GO Kart kodunu sadece D-Smart GO üyeleri kullanabilir. D-Smart GO kart kodları tek kullanımlık olup nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemezler. D-Smart GO kart kodları kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, www.dsmartgo.com.tr/yardım sayfasını ziyaret edebilir veya 0850 266 0 266 D-Smart Müşteri Hizmetleri'nden yardım alabilirsiniz.

GO Kart Kodu'nu nasıl aktif ederim?

Satın alma sonrasında vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen D-Smart GO kart kodları aktif etme rehberindeki adımları uygulayarak paketinizi izlemeye başlayabilirsiniz. GO kart kodu aktive edildiğinde https://www.dsmartgo.com.tr/gokart adresine gidin, satın aldığınız kodu girin. D-Smart GO Kart Kodu sadece kayıtlı kullanıcılar kullanabilir. Satın alma işlemi yapan müşteriler www.dsmartgo.com.tr/uye-ol adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.