BluTV


BluTV Nedir?

BluTV ile internet üzerinden bilgisayar, tablet, mobil veya Smart TV'lerinizden her ay güncellenen platformu ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bir internet televizyonudur.

BluTV içeriğinde neler var?

Her ay güncellenen yerli-yabancı filmler ve diziler, popüler kanalların izleyebileceğiniz canlı TV yayını, spor, yaşam içerikleri BluTV'de yer almaktadır. Bunların yanı sıra BluTV abonelerine özel yerli dizi ve filmlerle erişebilirsiniz.

BluTV fiyatı nedir ve nasıl satın alınır?

BluTV aylık kullanım ücreti 29,90 TL'dir. BluTV internet televizyonu aboneliğine "Ad Soyad", "E-Posta", "Parola" ve kredi /banka kartı bilgilerini sisteme girerek satın alabilirsiniz.

Aboneliğe hangi cihazlar dahildir?

Abonelik boyunca dilediğiniz yerden izleme fırsatı imkanı sunulmaktadır. Bilgisayar, cep telefonu, tablet, akıllı TV, Apple TV ve Android Box cihazları ile izleme fırsatı.

Abonelik nasıl iptal edilir?

BluTV aboneliği taahhüt bulunmamaktadır ve kolaylıkla iptali sağlanır. İptali BluTV "Hesabım" menüsü altından aboneliğinizin iptalini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İptal edilme durumunda herhangi bir cayma bedeli ücreti bulunmaz. Aboneliğinizi iptal ettiğinizde ödediğiniz ayın süresi sonunda aboneliğiniz durdurulur.

BluTV müşteri hizmetleri bilgileri nelerdir?

BluTV'ye 0850 210 52 58 iletişim numarasından veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.