BluTV


BluTV Nedir?

BluTV ile internet üzerinden bilgisayar, tablet, mobil veya Smart TV'lerinizden her ay güncellenen platformu ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bir internet televizyonudur.

BluTV içeriğinde neler var?

Her ay güncellenen yerli-yabancı filmler ve diziler, popüler kanalların izleyebileceğiniz canlı TV yayını, spor, yaşam içerikleri BluTV'de yer almaktadır. Bunların yanı sıra BluTV abonelerine özel yerli dizi ve filmlerle erişebilirsiniz.

BluTV nasıl satın alınır?

BluTV internet televizyonu aboneliğine "Ad Soyad", "E-Posta", "Parola" ve kredi /banka kartı bilgilerini sisteme girerek satın alabilirsiniz. BluTV paketi satın almak için tıklayınız.

Aboneliğe hangi cihazlar dahildir?

Abonelik boyunca dilediğiniz yerden izleme fırsatı imkanı sunulmaktadır. Bilgisayar, cep telefonu, tablet, akıllı TV, Apple TV ve Android Box cihazları ile izleme fırsatı.

Abonelik nasıl iptal edilir?

BluTV aboneliği taahhüt bulunmamaktadır ve kolaylıkla iptali sağlanır. İptali BluTV "Hesabım" menüsü altından aboneliğinizin iptalini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İptal edilme durumunda herhangi bir cayma bedeli ücreti bulunmaz. Aboneliğinizi iptal ettiğinizde ödediğiniz ayın süresi sonunda aboneliğiniz durdurulur.

BluTV müşteri hizmetleri bilgileri nelerdir?

BluTV'ye 0850 210 52 58 iletişim numarasından veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

BluTV kupon kodu nasıl aktif edilir?

BluTV kupon kodunuzu https://www.blutv.com/kupon adresi üzerinden yapabilirsiniz. Kupon kodu giriş ekranı öncesinde mevcut BluTV hesabınızla giriş yapabilir veya yeni bir BluTV hesabı oluşturarak işleminizi yapabilirsiniz.

BluTV üyeliği taahhütlü müdür? Üyeliğimi iptal etmem durumunda herhangi bir cayma bedeli yansıtılır mı?

BluTV aboneliği için herhangi bir taahhüt gerekmez. BluTV üyeliğinizi iptal etmeniz halinde ödemesini yaptığınız ayın sonunda aboneliğiniz sonlandırılır ve herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz.

BluTV'yi üye olmadan izleyebilmek mümkün müdür?

Bazı BluTV özel yapımlarının ve yerli/yabancı içeriklerinin ilk bölümlerini ücretsiz bir şekilde seyredebilirsiniz.

BluTV aboneliğinde kullanıcıya özel profiller oluşturulabilir mi?

Tek bir BluTV aboneliği ile 5 farklı profil oluşturabilmeniz mümkündür. BluTV deneyimlerini kişiye özel hale tasarlayabilirsiniz. Aynı anda yalnızca 1 profil üzerinden izleme yapabilirsiniz.

BluTV'de ebeveyn kilidi özelliği var mevcut mu?

BluTV'de ebeveyn kilidi bulunmaktadır. Hesabım sayfasından ebeveyn kilidini aktifleştirerek; hesabınızı kullanan kişilerin izleyebileceği içerik türlerini kısıtlayabilir ve yönetebilirsiniz.